Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Co może zagrażać osobie, która zalega ze spłatą kredytu?
Menu


» Strona Główna
» Dodaj do Ulubionych

Czarodziejska Księga

» Księga Gości 0
» Dodaj do Księgi

Mój profil


Archiwum

2013
Sierpień
Lipiec
Czerwiec
Maj
Kwiecień
Luty
Styczeń

Linki


Ulubieni


Opis

Co może zagrażać osobie, która zalega ze spłatą kredytu?

Duże grono osób decydując się na zobowiązania kredytowe, nie jest w pełnym stopniu uprzedzonych o kształcie ewentualnych następstw, które może pociągać za sobą zaburzenie płynności w spłacaniu kredytowego zobowiązania. Na opóźnianiu mogą dosyć istotnie ucierpieć zarówno prywatne osoby, jak też właściciele firm z bardzo różnych rynkowych kategorii. Jeśli jest tak, że firma ma kłopot ze spłatą zaciągniętego kredytu, następstwa mogą okazać się doprawdy poważne. Jeśli bowiem dojdzie do wpisania na listę KRD, przed osobą na łamach tej bazy zamykają się bardzo poważne furtki.

Jednym z przykładów może być brak możliwości zaciągnięcia pożyczki gotówkowej czy realizacji jakiegokolwiek typu zakupów w trybie ratalnym. Firmy leasingowe, jak też operatorzy sieci GSM – to jedynie wąskie przykłady na długiej liście firm, które korzystają z bazy KRD. Tak prawdę mówiąc z dostępności niniejszej bazy korzysta lawinowo rosnąca ilość firm. Bardzo dotkliwym faktem, który wiąże się z wciągnięciem na ową listę jest to, że wzmianka o znalezienia się w bazie może być utrzymywana w zasobach nawet przez okres 10 lat. W sytuacji zaburzenia płynności finansowej, należy wobec tego korzystać z pomocy wykwalifikowanych doradców, którzy pomogą wskazać wyjście z owej trudnej okoliczności. Szczęśliwie jednak, jest kilka bramek, dzięki którym będziemy mieli szansę uporać się z tą sytuacją. Można przykładowo wystosować wniosek o czasowe zawieszenie spłaty pobranego zobowiązania kredytowego. Takiego rodzaju rozwiązanie ma duże szanse powodzenia. Warto koniecznie pamiętać o tym, że wszystkie informacje o operacjach kredytowych, są zestawione w profesjonalnych bazach, takich jak BIK czy BIG. To profesjonalnie przygotowane zestawienie zaciągniętych kredytowych zobowiązań, które pokazuje wszystkie kredytowe ruchy, od początku do końca, czarno na białym.


Głosuj (0)
inwacjafinansowa 17:24:57 20/01/2013 [Powrót] Komentuj